Adınız ve Soyadınız:

E-Mail Adresiniz:

Cep Telefonunuz: (Aktivasyon Kodu gönderilecektir.)Cinsiyet:

Kurum:

Kadro:


Kullanıcı Adı:(Min 5 Karakter)

Şifreniz:(Min 5 Karakter)

Tekrar Şifreniz:


Site Üyelik Kuralları

Aşağıda belirtilen site kullanım kurallarını dikkatle okumanız gerekmektedir. Kuralları okumasanız bile Üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaksınız.

1.Mudurler.Net internet sitesi Kamu Kuruluşlarında çalışan memurların Görevde Yükselme Sınavlarında kendilerine yardımcı olabilmek için hazırlanmış bir online eğitim sitesidir.

2-Kurumlar tarafından yapılan sınavlarda çıkmış olan sorular ve üyelerimizin kendi hazırladıkları sorular sitemizde yer almaktadır.Başka bir kaynaktan soru eklenmesi yasaktır.Sorumluluk üyeye aittir.İlgili soru ile ilgili Telif Hakkı İhlali Bilgisi geldiğinde soru siteden kaldırılacaktır.

3-Uyemiz Mudurler.Net sitesine üye olurken, üyelik için kendisinden istenilen bilgileri doğru olarak girmek zorundadır.Bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşabilecek bütün zararlardan üye sorumludur.Bilgilerin doğru olmadığının anlaşılması durumunda üyelik kaydı site yöneticileri tarafından iptal edilecektir.

4.Uyemiz Mudurler.Net tarafindan üye kayıt işlemleri sırasında kendilerine verilen kullanıcı bilgilerini başkasına veremez yada devredemez.Bizzat kendisinin kullanması gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek zararlardan üyenin kendisi sorumludur.

5.Mudurler.Net sitesine aynı kullanıcı adı ve şifre ile aynı anda farklı bilgisayar, Tablet ve Cep Telefonlarından bağlantı engellenmiştir.

6.Üye Mudurler.Net internet sitesi tarafından sunulan hizmetleri kullanırken yasal mevzuat hükümlerine göre hareket etmek zorundadır.

7.Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

8.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

9.Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

10.Mudurler.Net, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

11.Mudurler.Net, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, Mudurler.Net internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden mudurler.com dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

12.Mudurler.Net'in her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini askıya alma ve silme, hakkı vardır.13.Mudurler.Net internet sitesinde yer alan her türlü bilginin doğru, eksiksiz, yeterli ve güncel olması hiçbir surette Mudurler.Net tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Mudurler.Com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri ve/veya portal hizmetlerini değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

14.Mudurler.Net web sitesindeki dosyalar virüs taramasından geçirilmiştir.Ancak güvenliğin tam anlamıyla sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Üye bu sorumluluğu kabul etmektedir.


15.Mudurler.Net, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Mudurler.com web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

16.Sözleşmenin Feshi İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Mudurler.Net tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Mudurler.Net, üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

17.İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde Muğla Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

18.Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.