Adınız ve Soyadınız:

E-Mail Adresiniz:

Cep Telefonunuz: (Aktivasyon Kodu gönderilecektir.)

Cinsiyet:

Kurum:

Kadro:


Kullanıcı Adı:

Şifreniz:

Tekrar Şifreniz:


Profil Resmi Seçiniz (Maximum 25 KB)Üyelik Kuralları

Aşağıda belirtilen site kullanım kurallarını dikkatle okumanız gerekmektedir. Kuralları okumasanız bile Üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılacaksınız.

1.www.mudurler.com internet sitesi Kamu Kuruluşlarında çalışan memurların Görevde Yükselme Sınavlarında kendilerine yardımcı olabilmek için hazırlanmış online eğitim sitesidir.

2.Uyemiz www.mudurler.com sitesine üye olurken üyelik için kendisinden istenilen bilgileri doğru olarak girmek zorundadır.Bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşabilecek bütün zararlardan üye sorumludur.Bilgilerin doğru olmadığının anlaşılması durumunda üyelik kaydı site yöneticileri tarafından iptal edilecektir.

3.Uyemiz www.mudurler.com tarafindan üye kayıt işlemleri sırasında kendilerine verilen kullanıcı bilgilerini başkasına veremez yada devredemez.Bizzat kendisinin kullanması gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek zararlardan üyenin kendisi sorumludur.

4.www.mudurler.com sitesine aynı kullanıcı adı ve şifre ile aynı anda bağlantı engellenmiştir.Sistem, birden fazla bağlantı tespit ettiğinde, son bağlanan kullanıcı dışındaki üyeleri otomatik olarak sistemden çıkarmaktadır.

5. Üye www.mudurler.com internet sitesi tarafından sunulan hizmetleri kullanırken yasal mevzuat hükümlerine göre hareket etmek zorundadır.

6. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması yasaktır.Cezai sorumluluk doğurmaktadır.

7. Üye, www.mudurler.com internet sitesinde T.C. Anayasasına aykırı hareketlerde bulunamaz.Siteyi kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz.

8. www.mudurler.com internet sitesinde üyenin görüş ve düşünceleri kendisini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin www.mudurler.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur.

9. Mudurler.Com, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, www.mudurler.com internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden mudurler.com dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

10. Mudurler.com'un her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, hakkı vardır.

11. www.mudurler.com internet sitesinde yer alan her türlü bilginin doğruluğu, eksiksiz olması, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Mudurler.Com tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin ve/veya portal hizmetlerinin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Mudurler.Com hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri ve/veya portal hizmetlerini değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir. Mudurler.Com, web sitesinin ve portal hizmetlerinin hatasız olması için her türlü tedbiri almıştır. Bununla birlikte sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmez.

12. Mudurler.com web sitesindeki dosyalar virüs taramasından geçirilmiştir.Ancak güvenliğin tam anlamıyla sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Üye bu sorumluluğu kabul etmektedir.


13. Mudurler.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya Mudurler.com web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

14. Sözleşmenin Feshi İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Mudurler.com tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Mudurler.com, üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

15. İhtilaflerin Halli İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde Muğla Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

16. Yürürlük Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.